آشنایی با انواع سبک ویلا ( بخش سوم )

آشنایی با انواع سبک ویلا ( بخش سوم )

در مقاله های قبلی در این زمینه شما را با چند نوع از سبک ویلا شامل : سبک مدیترانه ای ، سبک سنتی ، سبک ییلاقی و سبک شهری آشنا کردیم در ادامه ی این مقاله نیز شما را با چند سبک دیگر از ویلا آشنا می کنیم .

ویلا سبک فوق العاده مدرن

در صورتی که طرفدار مد روز و دنیای پر زرق و برق تجملات هستید بهترین انتخاب برای شما ویلایی با سبک فوق العاده مدرن می باشد . ویلاهایی با سبک فوق العاده مدرن همانطور که از نام ها آن ها مشخص است کاملا مدرن می باشند و امکانات زیادی دارند . برای مثال تمامی درب های این نوع از ویلاها شیشه ای و خیلی بزرگ می باشند . در مرکز ویلاهایی با سبک فوق العاده مدرن استخر و جکوزی طراحی و ساخته می شود . می توان گفت ویلاهایی با سبک فوق العاده مدرن از سایر سبک های ویلا گران تر می باشند . چرا که در طراحی و ساخت نمای بیرونی و حتی داخل این نوع از ویلا ها از با کیفیت ترین و گران قیمت ترین مواد و مصالح فوق العاده مدرن و شیک استفاده می شود . طراحی داخلی این گونه از ویلاها به گونه ای می باشد که در کف آن از سرامیک و یا پارکت استفاده می شود البته لازم است بدانید که پارکت هایی مورد استفاده در کف ویلاهایی با سبک فوق العاده مدرن مانند سایر سبک های ویلا معمولی نیستند بلکه پارکت های ضد آب و فوق العاده با کیفیت می باشند . طراحی و ساخت این نوع از ویلاها دارای پیچیدگی خاص خود می باشد از این رو برای تمیز کردن آن ها حتما به خدمتکار نیاز پیدا خواهید کرد . ویلاهایی با سبک فوق العاده مدرن به صورت دوبلکس طراحی و ساخته می شوند به گونه ای که تمامی بخش های ویلا که باید در دسترس عموم قرار بگیرد و میهمان ها به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشند مانند اتاق پذیرایی ، اتاق نشیمن ، آشپزخانه و حمام و دستشویی عمومی در طبقه ی پایین طراحی و ساخته می شوند اما سایر بخش های ویلا که بخش های خصوصی به حساب می آیند مانند اتاق خواب والدین ، اتاق خواب های هر یک از فرزندان خانواده و سرویس بهداشتی و حمامی که به صورت جداگانه در هر یک از اتاق خواب ها قرار می گیرد در طبقه ی بالا طراحی و ساخته می شوند . طبقه ی اول و دوم در این نوع از ویلا ها با استفاده از پله هایی با طراحی های بسیار زیبا و منحصر به فرد مانند پله های مارپیچ به یکدیگر متصل می شوند . همانطور که اشاره کردیم تمامی مواد و مصالحی که در این نوع سبک از ویلا ها مورد استفاده قرار می گیرد مانند : درب ها ، شیرآلات ، اتصالات ، تجهیزات برقی و ... فوق العاده گران قیمت هستند از این رو از کیفیت بالایی برخوردار می باشند . از دیگر ویژگی ها و مشخصه های ویلاهایی با سبک فوق العاده مدرن می توان به بالکن هایی که دارای سایبان هستند ، ویوی دریا و جنگل اشاره کرد .

ویلا سبک لاکچری

اصولا به ویلاهایی که سفارشی ساخته شوند ، ویلاهای سبک لاکچری گفته می شود . این نوع ویلا ها از آن جایی که کاملا سفارشی ساخته می شوند همه نوع امکاناتی دارند و هیچ چیزی کم ندارند . از استخر ، جکوزی ، سونا بخار ، سونا خشک گرفته تا اتاق خواب های کاملا شیک با حمام و سرویس بهداشتی به صورت جداگانه در هر اتاق و در هر طبقه . علاوه بر این ، ویلا های سبک لاکچری نسبت به سایر ویلا ها در سبک های دیگر دارای ویوی بسیار زیبا و متنوعی می باشند . از این رو قیمت فوق العاده بالایی دارند .

ویلا سبک ترکیه ای

یکی از انواع سبک های ویلا که از گذشته تاکنون یکی از سبک های ویلایی مورد علاقه ی برخی از مردم بوده است و می باشد ، ویلای سبک ترکیه ای است . طراحی نمای بیرونی ویلا هایی با سبک ترکیه کاملا خاص و منحصر به فرد می باشد به گونه ای که در طراحی نمای این ویلا ها از کاشی های قرمز استفاده می کنند . جالب است بدانید که سقف های این نوع از ویلا نیز کاملا منحصر به فرد می باشد به گونه ای که در پوشش سقف های آن ها نیز از نوعی سقف زیب دار قرمز رنگ همراه با طرح های آجری شبکه ای استفاده می کنند . این نوع از ویلا ها نیز یکی از انواع ویلا هایی می باشند که بالکن دارند اما بالکن های آن ها از نوع فرفوژه ای می باشد . حتی گاراژهای این نوع سبک از ویلا ها نیز کاملا خاص می باشد . تعداد اتاق هایی که در ویلا هایی با سبک ترکیه ای طراحی و ساخته می شود برابر با 4 عدد می باشد . از استخر نیز در طراحی و ساخت این نوع ویلا ها استفاده می شود اما اندازه ی آن ها مانند سایر استخر های ویلاهای دیگر در سایر سبک ها بزرگ نمی باشد . ویلا هایی با سبک ترکیه ای دارای طراحی ساده و خاصی می باشند که طرفداران خاص خود را دارند و ممکن است همه این نوع ویلا را نپسندند .

 

سازه های lsf | ویلا سبک ترکیه ای,ویلا سبک فوق العاده مدرن,ویلا سبک لاکچری

درباره ما:

Top