نکاتی در زمینه ی طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

نکاتی در زمینه ی طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

درست است که شما علاقه دارید دکوراسیون داخلی ویلای خود را ، خودتان طراحی کنید و از هر وسیله ای که دوست دارید در طراحی داخلی دکوراسیون ویلای خود استفاده کنید اما این کار اصلا اصولی نیست چرا که تمامی طراحان دکوراسیون داخلی ویلا عقیده دارند که هر ایده و سلیقه ای در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا نمی تواند مناسب باشد چرا که ایده ها و سلایق شما در طراحی داخلی دکوراسیون ویلا باید متناسب با شرایط محیطی داخلی ویلا باشد . از این رو قصد داریم در ادامه ی این مقاله شما را با برخی از نکات و تکنیک ها در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا آشنا کنیم .

تابلوهای خود را در ارتفاعی متناسب با میانگین ارتفاع چشم افراد نصب کنید

اگر به نصب تابلوهای مختلف بر روی دیوارهای ویلای خود علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم بیشتر تابلوهای مورد علاقه و زیبای خود در اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی که میهمانان صمیمی و رسمی شما در این دو قسمت می نشینند تا با آن ها گف و گفتی داشته باشید و از آن ها پذیرایی کنید نصب کنید . چرا که نصب تابلو در این دو بخش از ویلا باعث می شود که بیشتر به چشم بیایند و زیبایی طراحی دکوراسیون داخلی ویلای شما با تابلوهای جالب آن ها را متحیر کند . نکته ای که در نصب تابلوهای نقاشی در اتاق پذیرایی و نشیمن ویلای خود باید به آن توجه داشته باشید این است که ارتفاع نصب تابلو های شما باید متناسب با میانگین ارتفاع چشم افراد باشد . به گونه ای که تابلو هایی که بر روی دیوار نصب می کنید باید از سطح زمین فاصله ی 1 متر و نیمی داشته باشند .

پارچه را به صورت مستقیم از فروشگاه خریداری کنید

درست است که تاکنون فروشگاه های آنلاین زیادی در هر زمینه به وجود آمده اند که شما جهت صرفه جویی در زمان و هزینه ی خود می توانید از این فروشگاه های آنلاین محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنید اما باید این مسئله را بدانید که شاید بعضی از چیزها را بتوان به صورت آنلاین خریداری کرد اما برخی از محصولات را مانند پارچه نمی توان به صورت آنلاین خریداری کرد . اگر شما برای پرده های اتاق خواب های ویلای خود به پارچه نیاز دارید بهتر است که مستقیما به فروشگاه پارچه مراجعه کنید از نزدیک پارچه ی مورد نیاز خود را انتخاب کنید و آن را لمس کنید سپس نسبت به خریداری آن اقدام کنید چرا که شما تنها با دیدن عکس یک پارچه نمی توانید متوجه ی جنس خوب یا بد آن بشوید که بخواهید به صورت اینترنتی آن را خریداری کنید . در خصوص استفاده از پارچه های ساده و یا چاپی به عنوان پرده به شما پیشنهاد می کنیم که از پارچه های چاپی استفاده کنید چرا که طرح چاپ شده بر روی پارچه های چاپی انرژی زیادی را به شما و میهمانانتان می دهد و باعث جلوه ای زیبا در طراحی دکوراسیون داخلی بخش های مختلف ویلای شما می شود .

قبل از طراحی و ساخت ویلا به میزان فضای ویلا ، متریال ها و سبک دکوراسیون آن توجه کنید

قبل از اینکه اقدام به طراحی و ساخت ویلای خود بکنید نه تنها باید دکوراسیون خارجی ویلا را مد نظر داشته باشید بلکه باید به مواردی مانند دکوراسیون داخلی ویلا ، میزان فضای ویلا ، متریال هایی که قصد دارید از آن ها در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنید و همچنین سبک طراحی دکوراسیون داخلی ویلای نیز توجه داشته باشید . چرا که اگر قصد داشته باشید از پارکت های پهن و آنتیک در کفپوش ویلای خود استفاده کنید قبل از طراحی و ساخت ویلا باید تصمیم خود را بگیرید که در هنگام ساخت داخل ویلا فضای قابل توجهی را به پارکت های پهن و آنتیک اختصاص دهید .

در استفاده از وسایل تزئینی در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا افراط نکنید

اگر تاکنون با خود فکر می کردید که طراحی دکوراسیون داخلی به این معنی است که از وسایل تزئینی زیادی در طراحی داخلی استفاده شود کاملا در اشتباه بوده اید چرا که طراحی اصولی دکوراسیون داخلی ویلا طراحی است که از وسایل تزئینی زیادی در آن استفاده نشود و هر کدام از وسایل به شکل ساده و شیکی در جای مناسب خود قرار بگیرند . اگر شما هم علاقمند هستید تا از اصول طراحی داخلی ویلا پیروی کنید به گونه ای که هر چیزی به شکل ساده و شیک در جای خود قرار بگیرد از وسایل تزئینی خیلی زیاد استفاده نکنید و یا بهتر است بگوییم در استفاده از وسایل تزئینی افراط نکنید . برای نمونه تخت خوابتان را با تعداد زیادی بالشت و یا کوسن شلوغ نکنید تا هر روز صبح که از خواب برمی خیزید با خود فکر کنید که جای هر کوسن را کجا بود و یا اینکه بالشت ها را چگونه باید بچینید . فکر نکنید که با قرار دادن تعداد زیاد کوسن ها در تخت خواب و مبل ها و افراط در وسایل تزئینی در طراحی داخلی دکوراسیون هر یک از بخش های خانه مانند اتاق خواب ها ، اتاق نشیمن ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی ، حمام و ... کاری می کنید که همه شگفت زده شوند ، باید بگوییم که اینطور نیست چرا که شلوغی بیش از اندازه در طراحی باعث سردرگمی افراد می شود .

سازه های lsf | ساخت ویلا, ویلا سازه lst, سوله, ساخت سوله, پوشش سقف, ویلای پیچ و مهره ای, اسکلت پیچ و مهره ای, ویلا سازه ال اس اف ۴ طبقه ای, ویلاسازی, ساختمان ضد زلزله, ویلای ضد زلزله, ساخت کارخانجات

درباره ما:

Top